laptopy
komputery
Monitory LCD
serwis
projektowanie stron internetowych, strony internetowe
telewizja przemysłowa, monitoring
projektowanie stron internetowych, strony internetowe
odzyskiwanie danych
projektowanie stron internetowych, strony internetowe
strony internetowe, laptopy

Witamy na naszych stronach!

Firma Microstudio działa od początku 2009 roku, specjalizując się w obsłudze klientów indywidualnych. Staramy się dla każdego dobrać rozwiązania najlepsze dla jego potrzeb. Taki sposób działania jest gwarancją zadowolenia oraz niskiej ceny usług. Firma specjalizuje się w sprzedaży używanych laptopów oraz urządzeń komputerowych, głównie monitorów LCD. Od lat zajmujemy się informatyką, naszym celem jest spełnienie oczekiwań Klienta i jego pełne zadowolenie. Zarówno laptopy nowe jak i używane notebooki poleasingowe przechodzą serię testów, byś mógł cieszyć się 100% niezawodnością zakupionego sprzętu. Dopełnieniem jakości jest zawsze konkurencyjna cena oraz gwarancja. Przekonaj się, że komputer można kupić tanio i dobrze! Posiadamy silną pozycję rynkową w imporcie i sprzedaży urządzeń komputerowych, takich jak komputery PC, laptopy, monitory, aparaty cyfrowe. Tanie komputery i tanie laptopy poleasingowe zyskały sobie wśród klientów bardzo dobrą opinię. Są to komputery najlepszych światowych firm, przewyższają osiągami zwykłe składaki a przy tym są ciche, wytrzymałe, niezawodne i wydajne.
Oferujemy również usługi serwisowe, tworzenie stron internetowych, instalację/optymalizację systemów serii Windows. Przyjmujemy sprzęt komputerowy w komis.

Jeśli masz pytania wyślij e-maila z opisem Twoich potrzeb na adres michal@microstudio.pl lub zadzwoń pod bezpośredni numer 605 721353 a przekonasz sie jak tanio i szybko można kupić profesjonalny komputer! Fachowa i szybka obsługa pozwoli zaoszczędzić Ci czas i pieniądze.

Tanie używane laptopy renomowanych marek.usługi transportowe bielsko | adres sklepu | Copyright by Misiu © 2009. Wszystkie prawa zastrzeżone